Najlepszy Anglista w Powiecie Sanockim

310

DWÓCH  NASZYCH  UCZNIÓW  WŚRÓD  NAJLEPSZYCH  ANGLISTÓW W  POWIECIE SANOCKIM

20  marca w SP 1 w Sanoku odbył się konkurs języka angielskiego pt. „Najlepszy Anglista w Powiecie Sanockim”, w którym rywalizowali również uczniowie naszej szkoły. Konkurs ten jest wpisany na listę konkursów Kuratora Oświaty i odbywa się pod patronatem Burmistrza miasta Sanoka. Jest również uwzględniany przy rekrutacji do szkół średnich. Wśród zwycięzców konkursu znalazło się również 2 uczniów naszej szkoły: Szymon Krysa ( kl. 2A ) i Mateusz Florczak ( kl. 3C ). Szymon ( podopieczny p. G. Kocyły ) uzyskał tytuł FINALISTY w kategorii klas drugich gimnazjum, uzyskując II miejsce w powiecie, zaś Mateusz ( opiekun: p. M. Małek ) zdobył  tytuł  LAUREATA wśród gimnazjalistów klas trzecich.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!