Easy English 2018

296

1 miejsce naszych czwartoklasistów

w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego!!!

 28 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Easy English 2018”. Naszą szkołę reprezentowali podopieczni pani Marzeny Małek z klasy 4a – Amelia Werbowska, Karolina Nitka, Aleksandra Pelc oraz Alan Kruczkiewicz.

Celem konkursu było:

– popularyzowanie nauki języka angielskiego wśród uczniów,

– promowanie aktywności językowej,

– promowanie aktywności fizycznej,

– kształtowanie umiejętności współpracy w zespole,

– rozwijanie zainteresowań i zdolności językowych oraz sprawności fizycznej.

W czasie turnieju nasza drużyna wykonywała zadania konkursowe z języka angielskiego poprzedzone konkurencją sportową. Nasi czwartoklasiści
z ogromnym zaangażowaniem i wysokimi wynikami wykonywali wszystkie zadania. Na koniec musieli także wziąć udział w dogrywce, w której również świetnie sobie poradzili zajmując tym samym 1 miejsce spośród wszystkich sanockich szkół biorących udział w konkursie.

Gratulujemy naszej wspaniałej drużynie!!!

Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach