Śpiewaj razem z nami

153

„ Śpiewaj razem z nami, niech się niesie głos                                                                                                                        Śpiewaj razem z nami w pieśni złóż swój los.”

Te słowa stały się mottem przeglądu piosenki,  który odbył się 28 lutego w naszej szkole. Brali w nim udział uczniowie i uczennice z klas pierwszych i drugiej SP nr 9 oraz dzieci klas zerowych z sąsiadującego przedszkola. Przygotowane przez młodych wokalistów utwory zrobiły ogromne wrażenie na publiczności, a śpiewający wykonawcy  zachwycali  swoimi umiejętnościami.  Pomiędzy występami zaprezentowały się gimnastyczki ze szkolnego koła gimnastyki akrobatycznej, którego trenerką  jest Pani Maria Rywka. Konkurs przygotowali: p. B. Kornecka, M. Pankiewicz, M. Wołtosz, A. Kuliga, a dekoracje p. K. Szwan.  Mamy nadzieję, że wpisze się on w tradycję naszej szkoły.